İzmirliler yeni yılı coşkuyla karşıladı

İzmirliler Mirkelam ve Kargo grubunun konseri ardından havai fişek gösterileri ile yeni yıla “Merhaba” dedi. Her yıl olduğu gibi Alaçatı sokakları bu yılbaşında da doldu taştı

İzmirliler yeni yılı coşkuyla karşıladı

İzmirliler yeni yıla, Mirkelam ve Kargo grubunun konserinin ardından havai fişek gösterisini izleyerek girdi. İzmirliler, 2018'e Cumhuriyet Meydanı'nda yapılan Mirkelam ve Kargo grubunun konseriyle girdi. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği konseri izleyen yüzlerce İzmirli şarkılara eşlik etti. Keyifli bir akşam geçiren vatandaşlar konserin ardından saat 00.00'da başlayan havai fişek gösterisini izledi. Gökyüzüne dilek balonları bırakan vatandaşlar yeni yıldan sağlık, huzur ve mutluluklar beklediğini belirtti. İzmir merkezin yanı sıra Çeşme de, yeni yılı meydan konserleri ile coşku ile karşıladı. Çeşme ve Alaçatı'daki meydan konserleri ile 2017'yi uğurlayan Çeşmeliler, havai fişek gösterileri ile 2018'i karşıladı. Çeşme Belediyesi, yılbaşı için Çeşme'de Cumhuriyet Meydanı'nda, Alaçatı'da ise Değirmen Altı Meydanı'nda sahne kurarak konser düzenledi.

DELLA MİLES COŞTURDU
MaviBahçe, yılbaşını eğlencerle kutladı. Konser alanında lazer şov eşliğinde sahne alan DJ performansıyla İzmirleri coşturdu. Ardından dünyaca ünlü şarkıcı Della Miles sahneye çıktı. Miles, seyircilere enerjisi, dansı ve muhteşem şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.

BİZE ULAŞIN