Kamp parasını harçlık yapalım

Mali olarak dibe vuran KSK’de yönetimin istifasının ardından bu sefer de kamp krizi patlak verdi. Masrafı 70 bin lira tutacak Antalya kampı için futbolcular, “Parayı bize verin harçlık yapalım, İzmir’de çalışalım” dedi

Kamp parasını harçlık yapalım

105 yıllık tarihinin en zor günlerini yaşayan Karşıyaka'da şirketleşme tartışılırken Başkan Mutlu Altuğ ve yönetiminin istifa etmesi tüm planları alt üst etti. istifa furyasına Divan kurulu Başkanı Cihan Büyükoral'ında katılmasının ardından sahipsiz kalan kulüpte, ikinci yarı öncesi yapılacak kamp sıkıntıya girdi. Kulübün yeni puan silme cezası almaması için önünde acil ödenmesi gereken 2 milyon lirayı aşkın eski yabancı futbolcu borcu bulunan Karşıyaka'da şimdi de kamp krizi yaşanıyor. Düşme hattındaki yeşil-kırmızılılarda ikinci yarının hazırlıklarını 23 Aralık'tan bu yana Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'nde sürdüren futbolcular, Antalya'da yarın başlayacak kampa gitmek istemediklerini bildirdi.

TESİSTE SULAR AKMIYOR
?
Antalya'da 13 Ocak'a kadar sürmesi planlanan kampın 70 bin lira civarında tutan masrafını Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar'ın karşılayacağı Karşıyaka'da para alamayan futbolcular olağanüstü seçimli genel kurula kadar fiilen görevde kalacak yönetime, "Kamp masrafını bize verin İzmir'de çalışalım. Kampa gideceksek de en azından harçlık alalım" resti çekti. Can'ın ayrıldığı, Ali Say'ın ayrılmak istediği Karşıyaka'da tesislerdeki su sıkıntısı yüzünden antrenmanlar da halen aksıyor.

BİZE ULAŞIN