Temel Yıldırım geleneği bozmadı

AK Partili Temel Yıldırım, yılbaşı gecesi ziyaret geleneğini sürdürdü. Yıldırım, yeni yıla şehit ailesi ile birlikte girdi

Temel Yıldırım geleneği bozmadı

AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, her yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı gecesi ziyaretlerini gerçekleştirdi. İlk olarak Behçet Uz Çocuk Hastanesi Acil Servisi'ni ziyaret eden Yıldırım, yeni yıla hastanede girmek zorunda kalan çocuklarımıza oyuncak dağıttı, ailelerine moral verdi. Yıldırım, kırmızı gül takdim ettiği sağlık çalışanlarına ve destek hizmet görevlilerine de mutlu yıllar diledi. Yıldırım ve beraberindekiler, yeni yılın son dakikalarında şehidimiz Toros semtindeki Şehit Astsubay Başçavuş Halit Zilani Çelik'in ailesini ziyaret etti. Yıldırım, yeni yıla şehit ailesiyle birlikte girdi. Şehitlerimiz için dua eden Yıldırım, "Rabbim tüm şehitlerimize rahmet etsin. Terörsüz bir yıl geçirmemizi nasip etsin" dedi.

BİZİM YILIMIZ OLACAK
?
Yeni yılın ilk saatlerinde Tepecik Doğum Hastanesi'ne giden yıldırım burada 2018'in ilk bebeği Rabia'ya altın taktı. Başkan Yıldırım ve AK Parti Konak İlçe Teşkilatı, yılbaşı gecesi Alsancak Polis Merkezi'ni de ziyaret etti. Yıldırım, "Bu zor günleri dayanışma ile aşacağız. 2018 bizim yılımız olacak" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN