"Deliha 2" İzmir’e geliyor

36. Geleneksel Selçuk Efes Deve Güreşleri Festivali heyecanı başladı. 21 Ocak Pazar günü Pamucak Güreş Arenası'nda gerçekleşecek etkinlik öncesi 18-19-20 Ocak Tarihlerinde 2. Uluslararası Selçuk Efes Devecilik Kültürü ve Deve Güreşleri Sempozyumu düzenlenecek.

Deliha 2 İzmir’e geliyor

Yapımcılığını BKM filmin gerçekleştirdiği, Gupse Özay'ın senaryosunu yazdığı, başrollerini Aksel Bonfil ve Eda Ece ile paylaştığı "Deliha 2" filminin İzmir Galası, Optimum'da gerçekleştirilecek. Başrol oyuncularının katılımıyla gerçekleşecek olan gala öncesinde, oyuncular Optimum'da sevenleri ile buluşacak.

"Deliha 2" filmi, tam kadro ekibi ile Optimum'da ziyaretçilerle buluşacak. Büyük ilgi gören ilk film sonrası merakla beklenen "Deliha 2", yine sinemaseverleri kahkahaya boğacak. 13 Ocak Cumartesi günü saat 16.00'da seyirci ile buluşacak olan "Deliha 2" ekibi, saat 16.30'da ise filmlerini Cinemaximum salonlarında İzmirliler ile birlikte izleyecek.

"DELİHA 2" BOL KAHKAHA VAAT EDİYOR

"Deliha 2" filmi, izleyenlere yine bol kahkaha vadediyor. Dev Ajans organizasyonu ile Optimum'da binlerce ziyaretçisi ile buluşacak olan film ekibi, İzmirlilere unutamayacakları bir gün yaşatmaya hazırlanıyor. "Deliha 2"de Gupse Özay'a, Aksel Bonfil, Eda Ece, Derya Alabora, Esin Eden, Hülya Duyar, Ali Çelik, Mehmet Fatih Özkan, Mehmet Er, Meltem Özlem Akınözü ve Mert Öner eşlik ediyor.
"DELİHA 2" FİLMİ HAKKINDA

Zeliha hala deli, çok samimi ve başına sürekli başına yeni dertler açıyor. İlk filminde aşkın peşinden koşan Zeliha, ikinci filmde artık bir kariyer yapmanın yolunu arıyor. Aşçı olmanın hayalini kurarak bir restoranda çalışmaya başlıyor. Hem ortalığı birbirine katıyor, hem de yine tanıştığı herkesin hayatına dokunuyor. Zeliha sonunda hayalini kurduğu şeylere ulaşabilecek midir, yoksa gerçek dünya hayallerini ve kalbini mi kıracaktır?

BİZE ULAŞIN