Göz-Göz’e en az 2 takviye

İkinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren Göztepe’de teknik direktör Tamer Tuna, transfer konusuna açıklık getirdi. Tuna, “En az 2 transfer yapacağız” dedi

Göz-Göz’e en az 2 takviye

Göztepe, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya Kampı'nda sürdürüyor. Ligin ilk yarısındaki başarılı performans nedeniyle hedeflerini büyüten Göztepe'de teknik direktör Tamer Tuna, ara transferde takıma kesinlikle takviye yapacaklarını söyledi. Kampta gönderilecek futbolcuların belirleneceğini söyleyen Tuna, "En az iki oyuncuyu takıma kazandırmak istiyoruz. Şartlarımıza göre transfer sayısı artabilir. Şu an yabancı kontenjanımız dolu. O nedenle yeni yabancı futbolcuların gelmesi kontenjanımıza bağlı bir durum. Yıllar sonra Süper Lig'e döndük. Bir geçiş dönemi yaşandı. Yeni bir takım olmamıza rağmen ilk 17 haftada 30 puan toplamak oldukça önemliydi. Ancak futbolumuzu ikinci yarıda daha da geliştirmek zorundayız. Ligin kalitesi oldukça arttı. Genel anlamda ikinci yarılar sert geçebiliyor. Biz de kendimizi geliştirmeliyiz" yorumunu yaptı.

BERABERE KALDI
?
Öte yandan Göztepe, Süper Lig ekiplerinden Atiker Konyaspor hazırlık maçında karşılaştı. Bir otelin sahasında oynanan maçı Özgüç Türkalp, Engin Erdem, Önder Yılmaz hakem üçlüsü yönetti. Maçın ilk yarısını Göztepe Halil'in kaydettiği golle 1-0 önde tamamladı. İkinci yarıda Konyaspor'dan Vedat'ın kaydettiği golle maça eşitlik getirdi: 1-1. Başka gol olmayınca maç da 1-1 tamamlandı.

BİZE ULAŞIN