Alaşehir’de olumsuz hava şartlarına rağmen hizmet devam ediyor

Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri kış mevsimi nedeniyle yağışlarla birlikte bozulan, hasar gören yolların yapım ve onarım çalışmalarına hızla devam ediyor.

Alaşehir’de olumsuz hava şartlarına rağmen hizmet devam ediyor

Alaşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçeye modern ve estetik bir görünüm kazandıran kilit taşı uygulaması merkez ve mahallelerinde genişleyerek sürdürülüyor. Son olarak Fatih, Şeyhsinan ve Barış mahallerinde kaldırım taşı, kilit parke işine başlayarak çalışmalarına devam ediyor. Ekipler bir yandan da bozulan yollardaki çalışmalarını yürütüyor.

Alaşehir Belediye Başkanı Dr. Gökhan Karaçoban, "Olumsuz hava şartlarına rağmen parke döşeme, yol, kaldırım düzenleme çalışmalarını hızlı bir şekilde devam ettirdiklerini, parke taşı döşeme çalışmalarımızla park ve peyzaj çalışmalarımızı birleştirip merkez ve mahallelerinde yeşil alanlarıyla daha yaşanabilir, modern yerleşim alanlarına kavuşturacağız. Alaşehir Belediyesi olarak hizmet götürmediğimiz hiçbir yer kalmayacak. Hedefimiz Alaşehir'i daha yaşanabilir ve modern bir kent haline getirmektir. Sorumluluk alanımızda elimizin değmediği, hizmetin girmediği yer kalmayacak. İlçemize eksiksiz hizmet sunabilmek için birçok mahallede ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hizmet belediyeciliği anlayışı ile çıkmış olduğumuz yolda vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için tüm birimlerimiz özveriyle çalışmaktadır. Şu anda merkez mahallerin birçok yerinde ekiplerimiz bir yandan altyapı bir yandan kaldırım ve bir yandan da taş döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Tüm bu çalışmalar daha modern ve daha istikrarlı bir Alaşehir için çalışıyoruz" dedi.

BİZE ULAŞIN