İzmirliler tatilde yurt dışına gidiyor

Yarıyıl tatili için yurtdışını seçen İzmirlilerin tüm turları doldurduğunu belirten Lady Travel Satış Müdürü Erhan Ulutanır, erken rezervasyonların bugün biteceğini söyledi

İzmirliler tatilde yurt dışına gidiyor

Yarıyıl tatilinin gelmesiyle beraber tatil planları yapıldı. İzmirliler, yarıyıl tatilli için yurt dışını tercih etti. Yarıyıl tatilinde 15 günü fırsat bilen İzmirli çocuklu ailelerin tercihi özellikle İzmir çıkışlı 5 Ülke 5 Şehir Paris&Benelux turu oldu. Lady Travel ayrıcalığı ile Paris, Amsterdam, Köln, Brüksel ve Lüksemburg şehirlerinden oluşan Benelux turunun ayrıcalığı ise turda bulunan herkesin Disneyland imkanı oldu. Erken rezervasyonun artık tatilciler tarafından benimsendiğini belirten Lady Travel Satış Müdürü Erhan Ulutanır, tatilini yurt dışında geçirmek isteyenlerin acele etmesi gerektiğini belirtti. İki farklı tarihte çıkışı olan turun dolduğunun altını çize Ulutanır, "Özel kampanyamız ile konuklarımıza Disneyland imkanı sunduk. 7 gece 8 gün sürecek tatilde boş yerimiz hiç kalmadı. Orta Avrupa ve İtalya turlarımız ise yüzde yüz doluluk oranına ulaştı" diye konuştu.

BUGÜN BİTİYOR
?
Erken rezervasyona yönelik indirimler için bugün son gün diyen Ulutanır, "yurt içi ve yurtdışı tatil planı olan vatandaşlarımızın erken rezervasyonu indiriminden yararlanması lazım. Yurtdışı planı olanların acele etmeleri lazım. İzmir'den direk uçuşlarla Orta Avrupa, İtalya ispanya ve balkan ülkelerine seyahat edebiliyorlar. Bunun haricinde yarı yıl tatilinde yurtiçi tatili tercih edenler ise termal turizmi için Çeşme, Afyon ve Denizli, kar tatili için Uludağ ve sakinlik isteyenler ise Abant Göl'ü bölgesini tercih ediyorlar" dedi.

BİZE ULAŞIN