Yusuf’tan müjde

Yaklaşık 8 gündür komada olan Göztepe U17 takımının 17 yaşındaki kalecisi Yusuf Aklan, gözlerini açtı. Yusuf sevenlerine “Ben iyiyim” mesajı gönderdi

Yusuf’tan müjde
HAVALE GEÇİRDİ
TFF Elit U17 Gelişim Ligi'nin 18. haftasında oynanan Fenerbahçe maçında yedek kulübesinde üşüten ve daha sonra havale geçirerek komaya giren 17 yaşındaki Yusuf Aklan'dan 8 gün sonra müjdeli haber geldi. 11 Ocak Perşembe gecesi ateşlenerek apar topar yoğun bakıma alınan ve komada bulunan genç kaleci önceki gece uyandı. İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alınan ve hayati tehlikesi bulunan Göztepeli oyuncunun kendine gelmesi ailesi ve takım arkadaşlarını da sevince boğdu.

"BEN İYİYİM"
Oğlu hakkında konuşan Ramazan Aklan, "Yusuf 1 haftalık yoğun tedaviye nihayet cevap verdi. Gözlerini açtığı haberini alınca sevince boğulduk. Kendisi hala yoğun bakımda ve doktorlar durumunun iyiye gittiğini söyledi. Şimdilik yanına ben ve abisi girebildik. Bizi görünce su istedi. Bilinci açıktı. İnşallah daha iyi olacak" dedi. Abisi İsmail Aklan ise, "Biraz önce yanındaydım. Bize iyi olduğunu söyledi. Çok istediği telefonu aldığımızı söyledim. Güldü. Artık ayağa da kalkabiliyor. Çok mutluyuz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN