Arslan sahaya indi

Karşıyaka’da Cihat Arslan, takımın başında ilk antrenmanına çıktı ardından sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Öte yandan Büyükkarcı yönetimi, Selçuk Yaşar ile bir araya geldi

Arslan sahaya indi

Süper Lig'de 1.5 sezon önce Akhisarspor'u çalıştırdığı dönemde adı Galatasaray ile anılan Teknik Direktör Cihat Arslan, TFF 2'nci Lig'de düşme hattında yer alan Karşıyaka ile sözleşme imzaladı. Tecrübeli teknik adam, ilk göz ağrısından gelen teklifi düşünmeden kabul ederek antrenmana çıktı. Arslan, Çiğli Selçuk Yaşar Tesisleri'ndeki antrenman sonrası sezon sonuna kadar sözleşme imzaladı. Arslan, fanatik Karşıyakalı olan oğlu Hamza'nın mesajından da etkilendi. Üniversitede eğitim gören Hamza, "Baba anlaş biz Karşıyakalıyız. Senin kararına karışmak istemem ama duyunca içim güzel oldu. Tuttuğum takım olunca heves yaptım o yüzden anlaşmanı istiyorum" mesajını attı. Arslan, mesajı okuyunca gözlerinin dolduğunu söyledi.

YAŞAR'A ZİYARET
?
Karşıyaka yönetimi, Yaşar Holding ve Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak'la bir araya geldi. Başkan Turgay Büyükkarcı, Onursal Başkan Selçuk Yaşar ve Feyhan Yaşar'la görüştü.

BİZE ULAŞIN