Çocuk Köyü rekor kırıyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun yarıyıl tatili dolayısıyla Çocuk Köyü’nü ücretsiz yapması büyük ilgi gördü. Çocuk Köyü ziyaretçi akınına uğradı

Çocuk Köyü rekor kırıyor

Okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından, çocukların keyifli bir tatil dönemi geçirmesi için Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu talimat vererek Çocuk Köyü'nü ücretsiz yaptı. 20-24 Ocak tarihleri arasında Çocuk Köyü rekor ziyaretçi akınına uğradı. 4 günlük kısa süre içerisinde Çocuk Köyü'nde toplamda 11 bin çocuk eğlenirken, 14 bin yetişkin de çocuklarını eğlendirmek için Çocuk Köyü'ndeydi. Başkan Zekai Kafaoğlu'nun karne hediyesinden dolayı mutlu olan çocuklar aileleri ile birlikte Çocuk Köyü'nde doyasıya eğlendi.

BAŞKANA BORÇLUYUZ
?
Çocuk Köyü'nün 15 gün boyunca ücretsiz olmasından büyük sevinç duyan veliler "Başkanımız hem bizim cebimizi düşündü hem de çocuklarımızı. Çocuklarımız mutlu oluyor, bunu başkanımıza borçluyuz. 15 gün boyunca her gün Çocuk Köyü'ne gideceğiz. Çocuklarımız burada çok eğleniyorlar. Başkanımızın jestinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

BİZE ULAŞIN