Lebip Timor: Haydi Hocam

Balıkesirspor Baltok, müthiş bir deplasman galibiyeti ile 2. yarıyı açtı. Sadece takım adına değil, yeni teknik direktörü Giray Bulak adına da, 3 puandan fazlası oldu bu zafer. Zira puanların yanında, moraller de cilalandı. Bundan sonrası yönetime, kente ve özellikle taraftara düşüyor.
Zira bu kadro, iç saha maçlarında dolu tribünleri görür, ödemeler düzenli yapılır ise kentin plakası gibi 10 numara bir takımı izlemenin keyfini yaşarız.
Giray hocaya gelince, Denizlispor'da çalıştığı dönem hem başarılarına, hem adamlığına hem de centilmenliğine hayran kalmıştım. Yakından tanıma fırsatı bulduğum Giray hocanın, fair-play duruşu da çok etkilemişti beni.
''Benim futbolcum, haksız kazanılmış bir penaltıyı gol yapmaz" dediğini unutmuş değilim.
Denizlispor döneminden sonra sahalardan uzak kalışı futbolumuz adına büyük bir kayıptır. İnatçı kişiliği, oyunu okuma becerisi ve futbolculara olan yaklaşımı, Balıkesirspor'un büyük bir şansı ve umududur. Agresif görüntüsüne aldanmayın, mangal gibi yüreği sevgi ile doludur. Hocamı yeniden sahalarda görmekten, ve başarılarına tanık olmaktan mutlu olduğumu belirtmeliyim. Hocama, "hoş geldin" diyor ve onun şivesi ile sesleniyorum:
"HAYDE HOCAM, HAYDE ŞAMPİYONLUĞA".
BİZE ULAŞIN