Mehmetçiğe kalpli destek

İzmirli öğrenciler Zeytin Dalı Harekatı’na destek verdi. Okulun bahçesinde toplanan öğrenciler bir araya gelerek kalp şekli ve Afrin yazısı oluşturdu

Mehmetçiğe kalpli destek
İzmir Torbalı'daki Sultan Abdülhamit İlkokulu öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye Afrin'de sürdürülen Zeytin Dalı Harekatı'na destek olmak amacıyla güzel bir projeye imza attı. Öğrenciler, Mehmetçik için resimler çizip okul panolarına asarken, okul bahçesinde bir araya gelerek de hem kalp şekli hem de Afrin yazısı oluşturdu. Öğrenciler hep bir ağızdan, "Her Türk asker doğar", "Vatan sana canım feda" ve "Kalbimiz sizinle" dedi. Açıklama yapan okul yetkilileri, "Türk milleti, kahraman ordumuzun daima arkasında ve destekçisidir. Sultan Abdulhamit İlkokulu ailesi olarak kahraman Mehmetçik için dua ediyor ve Allah'tan kahraman ordumuza zafer nasip etmesini diliyoruz" dedi.

TEŞEKKÜR GELDİ
Denizli'nin Nalan Kaynak Lisesi öğrencileri tarafından hazırlanan klip, Afrin'deki kararga gönderildi. Klipte asker selamı ile şehitlerin isimlerini okuyarak 'benim' diyen öğrenciler ay yıldız kareografisi hazırladı. Harekattaki askerler ise, hainlerin üzerine gönderilen bir füzeye "Kamil Kaymak hocam ve Nalan Kaynak öğrencilerine selam olsun" yazarak öğrencilere teşekkür etti.
BİZE ULAŞIN