Konfor Mobilya’dan ilk konsept mağaza

Türkiye’de 67 mağazası bulunan Konfor Mobilya, yeni vizyon, logo, tasarım ve yenilenen mağaza konseptiyle değişim yaşıyor. Konfor Mobilya, ilk konsept mağazasını İzmir’de açtı

Konfor Mobilya’dan ilk konsept mağaza
Türkiye'nin çeşitli noktalarında 67 şubesiyle hizmet veren Konfor Mobilya yenileniyor. Konfor Mobilya, evlerinde ve yaşamlarında yeni bir konfor arayanlara daha iyisini sunabilmek için vizyonundan logosuna, mağazacılık konseptinden, tasarımlarına kadar her alanda bir reforma imza attı. Konfor, yenilenen yüzü ile tüketiciler için ilk tercih olma yolunda, güçlü ve emin adımlarla ilerliyor. Konfor Mobilya, Türkiye'nin yanı sıra, yurtdışında da hedefleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürerek, dünya tüketim eğilimlerini yakından takip edip dünyanın birçok noktasına ulaştırarak küresel bir vizyon ile yenilenerek büyüyor. Uzman mağaza çalışanlarının, çağın gerektirdiği teknolojik imkanları profesyonelce uygulayacağı ve satıştan, satış sonrası desteğe kadar her aşamaları kusursuzca yerine getiren, yeniliğin en güzel, en belirgin örneğini yeni mağaza konsepti ile Konfor Mobilya, mobilya sektöründe fark yaratıyor.

YENİ DÖNEM BAŞLADI
Konfor Mobilya Türkiye'deki 67. mağazasını Kısıkköy Mobilya Şehri'nde açtı. Konfor Mobilya'nın Türkiye'deki ilk konsept mağazası olan Kısıkköy'deki açılışa Konfor Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Feyzullah Çetmen, Konfor Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Yardımcısı Ömer Çetmen, Menderes Belediye Başkanı Yardımcısı Halil Taşkıran ve çok sayıda konuk katıldı. Açılış öncesi konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Feyzullah Çetmen, "Konfor Mobilya olarak önümüzdeki dönemde yepyeni mağazalarımızla yepyeni konseptimizle ve haricen konfor yatak mağazamızla yeni bir döneme giriyoruz. Rekabette öne çıkacağımızı düşünüyorum" dedi. Menderes Belediye Başkan Yardımcısı Halil Taşkıran ise, "Doğduğum topraklara böyle yatırımlar yaptığınız için teşekkür ederim. Öz sermaye ile çok güzel işler yaptınız" dedi. Ardından mağazanın açılışı gerçekleştirildi.
BİZE ULAŞIN