Kumkuyu’da asfalt hazırlığı ve parke hizmetleri sürüyor

Erdemli Belediyesi, yeni yasa ile mahalleye dönüşen Kumkuyu Azimli Bahçecik mevkiinde asfaltlama hazırlıklarını sürdürürken, bir yandan da sokakları parke ile donatıyor.

Kumkuyu’da asfalt hazırlığı ve parke hizmetleri sürüyor

İlçeyi nakış nakış işlediklerini, ihtiyacı olan bölgelere anında hizmet götürmeye devam ettiklerini belirten Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Kumkuyu Mahallesi'nde bazı bölgelerde tespit ettikleri eksikliklere programları dahilinde müdahale ettiklerini ve yolların asfalta hazır hale getirilme çalışmalarının sürdüğünü bildirdi. Kumkuyu Azimli Bahçecik mevkiinde vatandaşların bahçe yollarının asfaltlanacağı müjdesini veren Tollu, bu kapsamda çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Asfalt hizmetinin yanı sıra söz konusu mahallede kapsamlı bir parke çalışması yürüttüklerini, tüm ara yol ve sokaklarda çalışmaların sürdüğünü belirten Tollu, verilen hizmetlerde öz sermaye kullanmaya son derece önem verdiklerini ifade ederek, belediye olarak hizmette sınır tanımadıklarını, tasarruftan da taviz vermediklerini kaydetti. Yakın zamanda çalışmaların tamamlanmasıyla Kumkuyu'nun güzel bir görünüme sahip ifade eden Tollu, "İhtiyar, genç, çoluk, çocuk demeden el ele vererek ve azimle çalışarak Allah'ın izniyle mahallelerimizi de zirvelere taşıyacağız. Bize hizmet etmek, sizlere de bu hizmetlere sahip çıkmak düşer" dedi.

Belediye olarak parke yol çalışmalarına çok büyük önem verdiklerini, 8 yılda 156 bin metre parke hizmetine imza attıklarını söyleyen Tollu, "Merkez ve kırsalda sürdürülen hizmetler ilçenin ufkunu açıyor" diyerek, Erdemli tarihinin en büyük parke yol atağının kendi hizmet dönemlerinde yapıldığını belirtti.

BİZE ULAŞIN