Düğünlerin adresi Topkapı Garden

Sektörde 15 yıldır faaliyet gösteren Topkapı Garden Düğün Salonları, sayısız düğüne ev sahipliği yaptı. Herkese hitap eden Topkapı, İzmir’in yanı sıra çevre illerin de tercihi oldu

Düğünlerin adresi Topkapı Garden

İzmir'in Bornova İlçesi'ne bağlı Pınarbaşı'nda hizmet sektöründe 15 yılı geride bırakan Topkapı Garden Düğün Salonları, sayasız çiftin en özel gününe ev sahipliği yaptı. Düğünlerin yanı sıra kına, nişan, toplantı, tanıtım gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapan Topkapı Garden, 2 yıl önce bünyesine kattığı 3 adet açık hava kır düğünü ve 1 adet kapalı salon ile toplamda salon sayısını 9 adete çıkatarak, her ihtiyaca, her zevke ve her ekonomik kesimden çifte hitap edebilecek bir yapı oluşturdu. Açıkhava salonlarındaki yağmura karşı üstü kapanabilir salon sistemi sayesinde müşterilerine nisan ayından başlayıp, kasım ayına kadar devam edebilen bir zaman esnekliği de yaratıldı.

KALİTE DİKKAT ÇEKİYOR
?
Mekanın kalitesinin yanında hizmet kalitesini de en iyi seviyeye çıkarmak için organizasyonların tamamında deneyimli personeli ile gece boyunca çifti yönlendiren ve organizasyonu yöneten yetkili şefler bulunuyor. Bunun yanı sıra çiftlerin tüm organizasyon boyunca yanlarından ayrılmayan ve her isteklerine yerine getirmekle görevli nedime hizmeti dedikleri bir bayan garson görevlendiriliyor. Ekstra olarak VIP Araç Hizmeti, Jimmy Jib Video Çekimi, Kokteyl Menü, Yemekli Organizasyonlar gibi hizmetler ile içerik olabildiğince zenginleştirilmiş.Kaliteden ödün verilmeyen Topkapı Garden, pasta, kuru pasta, yemek vb. ikramları kendileri kendi mutfağında günlük olarak üretiyor. Topkapı Garden'in en özel salonu olan "Garden Plus" kademeli arena tarzı mimari yapısı, gondol ile gelin-damat girişi, yüksek tavanlı yağmura karşı koruma sistemi ve İzmir'de az rastlanan bin kişiyi aşan konuk kapasitesi ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Bornova Pınarbaşı'nda yer alan Topkapı & Ottoman Garden Düğün Salonları çevreyoluna yakınlığı sayesinde hem tüm İzmir içine hem de çevre illere hitap ediyor.

BİZE ULAŞIN