Coordinat’ta teslim başladı

Coordinat Bornova’da konutların tamamına yakını satıldı. Anahtar tesliminin başladığını belirten, DRC Grup Kurucu Ortağı Onur Durmuş, “Projede kalite ve memnuniyeti ön planda tuttuk” dedi

Coordinat’ta teslim başladı
DRC Grup'un imzasını taşıyan Coordinat Bornova'da konutların tamamına yakını satıldı. ev sahipleri anahtarlarına kavuşmaya başladı. Projeye başlarken yatırımcılara vaat edilen teslim tarihi olan 1 Mart'ta anahtar teslimlerine başladıklarının altını çizen DRC Grup Kurucu Ortağı Onur Durmuş, "Firma olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Coordinat Bornova, birçok imkanı sunması ve ulaşım kolaylığı gibi nedenlerle tercih edililiyor. Coordinat Bornova, Türkiye'nin tek aidatsız sitesi olması ve 5 yıl kira garantisi sistemiyle sektörde önemli bir ilke imza attı. Coordinat Bornova, sunduğu geniş sosyal avantajlar ve nezih konumuyla İzmir'de öne çıkan projeler arasında yer almayı başardı. Gerek üniversite ve eğitim kurumlarına yakınlığı gerekse de ulaşım kolaylıkları nedeniyle konutlar büyük ilgi gördü. İnsanların bize duydukları güveni boşa çıkarmadık ve her zaman nasıl onları daha fazla mutlu edebiliriz diye düşündük" dedi.

HER ŞEY DÜŞÜNÜLDÜ
Coordinat Bornova'da bir insanın ihtiyacı olan tüm etkinlikleri tek çatı altında sunmaya çalıştıklarını belirten Durmuş, "8'er katlı iki blok olan projede 2 katlı yer altı otoparkı, lobi, çalışma alanı ve kütüphane, cafe, bar ve lounge alanı, kahvaltı ve yemek salonu, mutfak, oyun alanı, play station odası, karaoke odası, parti odası, market, yüzme havuzu, sauna, jakuzi, fitness salonu, atölyeler, sinema, kuaför, kuru temizleme, çamaşırhane ve konferans salonu yer alacak. Sessiz kütüphane ders alanımız var. Sakin bir ortamda veya home ofis çalışmak isteyenler burayı kullanacak. Konut sahipleri, bavullarını alıp evlerine taşınabilecek" dedi.
BİZE ULAŞIN