Dört dörtlük yaşam

Büyük ilgi gören Narova Projesi’nin ilk 3 etabının ardından 4. etap konutları satışa çıkıyor. Yapıtek A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Caltagirone, “4. etabında aynı ilgiyi göreceğine inanıyoruz” dedi

Dört dörtlük yaşam
Çimentaş Grup şirketlerinden YapıTek A.Ş. imzalı Narova'da yaşamın başladığı ilk 3 etabıyla büyük ilgi gören Narova projesi, 4. etabıyla yeniden vitrine çıktı. Tamamlandığında 9 etapta toplam bin 100 konuta ulaşacak olan projenin 4. etap lansman toplantısına katılan, Çimentaş'ı 2001 yılında bünyesine dahil eden Caltagirone Grup adına Yapıtek A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Alessandro Caltagirone "İzmir'in en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yer alan projemiz, bugüne kadar ilk 3 etabıyla yoğun ilgi topladı. 4.etaba da aynı ilginin süreceğine inanıyoruz" dedi. Narova Projesi'ni oluştururken şıklığın yanında işlevselliğe de önem verdiklerini ve konutlarda yaşamı kolaylaştıran detayları önemsediklerini belirten Caltagirone, "Bu sayede projemiz çok sevildi. Daha önce satışa çıkan üç etapta da henüz inşaat aşamasında tüm dairelerin satışını gerçekleştirdik. Narova, merkezine insanı alan ve hayatı kolaylaştırmayı planlayan bir projedir. Bugün lansmanını gerçekleştirdiğimiz 4.etap konutlarında da aynı anlayışı sürdürdük" dedi.

EN BÜYÜK PROJE
Narova'nın tamamlandığında İzmir'in en büyük konut projelerinden biri olacağını vurgulayan YapıTek A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Kayhan Karabayır, "Toplam 9 etaptan oluşan projemiz gerçekten alanında çok iddialı bir proje. İlk 2 etapta yaşam başladı. 3. etapta da daireleri Ekim 2018'de teslim edeceğiz. Bugün 4. Etapla karşınızdayız ve diğer etaplarla da karşınıza çıkmayı sürdüreceğiz. Tamamlandığında bin 100 konutla İzmirliler'e ev sahipliği yapacak olan Narova, bulunduğu bölgede yeni bir yaşam merkezi yaratıyor" dedi.
BİZE ULAŞIN