İzmir’e 15 yılda 45 milyar yatırım

Hedeflerinin 2019’da İzmir’de yerel yönetimleri almak olduğunu belirten AK Partili Necip Kalkan “İzmir’e 15 yılda 45 milyar liralık yatırım yaptık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır” dedi

İzmir’e 15 yılda 45 milyar yatırım
Hafta sonu gerçekleşen Karabağlar, Menderes ve Torbalı ilçe kongrelerine katılan AK Parti İzmir Milletvekili, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkan vekili, Necip Kalkan partisinin yerel yönetimde 'AK Parti Belediyeciliği' kavramını ortaya çıkartarak Türkiye'de önemli hizmetler gerçekleştirdiğini vurguladı. Torbalı ve Menderes Belediyeleri'nin 2014 yılından beri AK Parti Belediyeciliği ile yönetildiğine dikkat çeken Kalkan, "İzmir'de 7 tane belediyemiz var. Bu ilçelerimiz de yapılanları ortada. Tüm hizmetlerimiz gözle görülür vatandaşın gönlüne dokunan türden. 2019 yılında hedefimiz İzmir'i AK Parti Belediyeciliği ile buluşturmak. Partimizin iktidarındaki belediyelerde yapılan hizmetleri, ışıl ışıl yanan projelerini tüm İzmirli hemşerilerimizin görmesi için çalışacağız. Hizmet siyaset ile olmuyor. Bizim hizmet anlayışımız siyasetin üstündedir" dedi.

HEDEF İZMİR
İzmir'e son 15 yılda 45 milyar 65 milyon liralık yatırım yapıldığının altını çizen Kalkan, "Bizim yaptıklarımız yapacaklarımızın en güzel ve doğru teminatı. Bunun için hedefimiz 2019 yılında yerel yönetimleri kazanarak İzmirimize daha sosyal bir çevre kazandırmak, daha mutlu bir kent sağlamaktır" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN