AÖF sınav giriş yerleri belli oldu! - AÖF sınav giriş belgesini bu adresten çıkart

29-30 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan AÖF sınavı için heyecan devam ediyor. Binlerce adayın merakla beklediği AÖF sınav giriş yerleri ise belli oldu. Öğrenciler Cumartesi ve Pazar günü nerede sınav olacaklarını öğrenmeye başladı. AÖF sınav giriş yerlerine bu başlık altından ulaşabilirsiniz. İşte Açık Öğretim Üniversitesi sınav giriş belgesi sorgulama ekranı...

AÖF sınav giriş yerleri belli oldu! - AÖF sınav giriş belgesini bu adresten çıkart

Açık Öğretim Üniversitesi okuyan binlerce öğrencinin heyecanla beklediği sınav giriş yerleri belli oldu. 29-30 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek AÖF sınav yerlerini bu başlık altından öğrenebilirsiniz. AÖF sınav giriş belgesi sorgulama ekranına TC kimlik numarası ve şifrelerinizi girerek indirebilirsiniz. İşte binlerce Anadolu Üniversitesi okuyan öğrencini merakla beklediği AÖF sınav giriş belgesi...

AÖF SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU

29-30 Nisan'da gerçekleşecek olan Açık Öğretim Üniversitesi Bahar Dönemi Ara sınavı için geri sayım başladı. Sınav giriş yerleri ise az önce belli oldu.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN HEMEN TIKLA

ÜÇ DERS SINAVI NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri, 3 dersten kalmaları durumunda ve bu 3 dersi geçmeleri halinde mezun olabilecek olan öğrenciler için 3 ders sınav hakkı tanınmaktadır. Üç ders sınavına girmek için de öğrencinin başarısız bulunduğu üç ders için güz ya da bahar döneminde kayıtlarını yapmış olması gereklidir. Anadolu Üniversitesi'nin resmi internet sitesinden yapılmış olan açıklamaya göre, ders notları DZ ya da YZ olan öğrenciler üç ders sınavına giremezler.

CASSİNİ UZAY ARACI DÜNYAYI GÖRÜNTÜLEDİ! - GOOGLE CASSİNİ UZAY ARACINI DOODLE YAPTI

Yurt dışı programları çerçevesinde Anadolu Üniversitesi öğrencisi olanlar da üç ders sınavına 13 Ağustos 2017 tarihinde gireceklerdir.

AÖF CEVAP KAĞIDI PUANLAMASI NASIL YAPILACAK?

Puanlama işlemi, komisyon üyeleri tarafından ortak kararlar ile hazırlanmış olan dereceli puanlama anahtarına göre yapılacaktır. Aday tarafından cevap kağıdına yazılan ve istenilen bilgi dışında kalan yorumlar değerlendirmeye alınmayacak ve puanlama işlemi yapılmayacaktır. Açık uçlu sorular öğrencilerin bilgilerini hangi derecede ifade edebileceklerine bağlı şekilde 5 seviyede puanlanacaktır. Açık uçlu bir soru için alınabilecek en yüksek puan, iki tane seçmeli sorudan alınabilecek puana eş değer olacaktır.

BİZE ULAŞIN