TEOG sonuçları sorgulama! - MEB 2017 TEOG sınav sonuçlarını açıkladı

Haziran ayının yaklaşması ile beraber TEOG sonuçları heyecanla beklenmeye başladı. 29-30 Nisan 2017 tarihlerinde gerçekleşen ve öğrenciler için çok önemli bir sınav olan 2017 TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak? Milli Eğitim Bakanlığı'ndan 2017 TEOG sınav sonuçları ile ilgili bir açıklama yapıldığı an bu başlık altından öğrenebilirsiniz.

TEOG sonuçları sorgulama! - MEB 2017 TEOG sınav sonuçlarını açıkladı

29-30 Nisan tarihlerinde gerçekleşen 2017 TEOG sonuçları için heyecan dorukta. İstedikleri liseyi kazanabilek için hayaller kuran binlerce öğrenci ''TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?'' sorusunun cevabını arıyor. Haziran ayının da yaklaşması ile beraber bu heyecan giderek artıyor. MEB'den 2017 TEOG sınav sonuçları ile ilgili bir açıklama geldiği anda bu başlık altından sizlerle paylaşacağız. İşte TEOG ile ilgili son gelişmeler...

TEOG SONUÇLARI SORGULAMAK İÇİN TIKLA

TEOG SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Nisan ayında yapılan TEOG sonuçları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Veli ve öğrencilerin gözü kulağı Milli Eğitim Bakanlığı'ndan gelecek açıklamaya çevrilirken henüz sonuçlar belli olmadı. Sonuçların bu hafta içinde açıklanması tahmin ediliyor.

TEOG SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

TEOG sonuçlarını öğrenmek isteyen velilerin ve öğrencilerin öncelikle e-okul.meb.gov.tr sayfasına girerek ''Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş'' yapmaları gerekmektedir. Ardından Öğrenci T.C. Kimlik No ve Öğrenci Okul No kutucuklarına doğru bilgileri girdikten sonra e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi'ne giriş yapabilirler. e-Okul VBS üzerinden sadece TEOG sınav sonuçları değil aynı zamanda öğrencinin en son notları ve en son devamsızlık bilgisine de ulaşılabiliyor.

TEOG'DA DERECEYE GİREN ÖĞRENCİLERE...

Kütahya'nın Hisarcık ilçesinde Milli Eğitim Müdürlüğünce TEOG sınavlarında dereceye giren öğrencilere ve ailelerine yemek verildi.15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Anadolu Lisesi öğrenci yurdu yemekhanesinde verilen yemeğe İlçe Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Ali Özdemir, Abdulbari Alp, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.İlçede eğitimin geliştirilmesi noktasında ellerinden geleni yaptıklarını ifade eden İlçe Eğitim Müdürü İlhan Cebeci, "TEOG sınavlarında ilçemiz okullarından dereceye giren öğrencilerin bu başarıları bizleri gururlandırmıştır. İlçe Eğitim Müdürlüğü olarak bu başarıda pay sahibi olan öğrenci, öğretmen, idareci ve aileleriyle yemekte bir araya gelmek istedik. İnşallah daha güzel başarılarda yine hep birlikte olacağız" dedi.

TEOG BİRİNCİLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Kütahya'nın Domaniç Çukurca Beldesi Belediye Başkanı İlyas Tosun, TEOG sınavında ilçe genelinde birinci olan 8. sınıf öğrencilerini İstanbul gezi ile ödüllendirdi.Çukurca Belediye Başkanı İlyas Tosun, yaptığı açıklamasında, "İlçe genelinde okulumuz Çukurca Şehit Veli Selçuk Ortaokulu olarak etkinlikleri ve başarıları ile göğsümüzü kabartmaya devam ediyor. En son yapılan TEOG sınavında ilçemiz birincisi olan 8.'nci sınıf öğrencilerini sınıf olarak ödüllendirerek İstanbul'daki uluslararası park ve eğlence merkezi olan Vialand Tema Park'a gezi düzenledik. Üstün başarılarından dolayı başta okul müdürü olmak üzere tüm öğretmenlerimize teşekkür ederim. Öğrencilerimizi tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN