Doğuş’ta 21 yeni bölüm

Doğuş’ta 21 yeni bölüm

Türkiye’nin ilk vakıf üniversitelerinden olan Doğuş 20’nci yılında istihdam alanında ihtiyaç duyulan yeni bölüm ve programlar açtı. 4 fakültede toplam 10, MYO’da da 11 yeni bölüm bu yıl öğrenci almaya başlayacak. Bazı bölümlerde eğitim İngilizce olacak

  • Eğitim
  • Pazartesi 18.07.2017
Türkiye'nin ilk vakıf üniversitelerinden biri olan Doğuş Üniversitesi 20'inci yılını 21 yeni bölüm ve programlarla kutluyor. Doğuş Üniversitesi 4 fakültede yeni bölümlere de 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında öğrenci alacak. Meslek Yüksekokulu'nda ise 11 yeni program açıldı. Doğuş Üniversitesi fen edebiyat fakültesinde Türk dili ve edebiyatı, psikoloji (İngilizce), ve sosyoloji, iktisadi ve idari bilimler fakültesinde siyaset bilimi ve kamu yönetimi, mühendislik fakültesinde inşaat mühendisliği ile yazılım mühendisliği, sanat ve tasarım fakültesinde moda tasarımı, grafik (İngilizce), gastronomi ve mutfak sanatları ile oyunculuk bölümleri bu yıl eğitim öğretime açılıyor.

ÇENGELKÖY'DEKİ MYO'DA 11 PROGRAM
2017-2018 Eğitim-Öğretim yılından itibaren Çengelköy Yerleşkesi'nde öğretime devam edecek olan Meslek Yüksekokulu'nda 11 yeni programa da öğrenci alınacak. Bu programlar şunlar: Adalet, iş sağlığı ve güvenliği, inşaat teknolojisi, tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik, sosyal hizmetler, çocuk gelişimi, aşçılık, anestezi, elektronörofizyoloji, fizyoterapi ve odyometri.
BİZE ULAŞIN