Son Dakika: AÖF sonuçları açıklandı! AÖF sınav sonucu sorgulama...

Son dakika: AÖF vize sınav sonuçları açıklandı! sorusu binlerce öğrencinin yanıt aradığı konular arasında yer alıyordu. AÖF sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona erdi.Bilindiği gibi AÖF sınabı 25-26 Kasım tarihlerinde yapılmıştı. AÖF Güz Dönemi vize sonuçlarını haberimizden sorgulayabilirsiniz.

Son Dakika: AÖF sonuçları açıklandı! AÖF sınav sonucu sorgulama...

Son dakika haberi... 2017 AÖF sonuçları açıklandı. Öğrencilerin merakla beklediği duyuru yapıldı. AÖF sınav soruları ise sınavların bitiminden bir gün sonra 27 Kasım'da AÖF e-Kampüs sayfasından yayınlanmıştı. AÖF vize sonuçları resmen açıklandı! AÖF vize sınav sonucunuzu sabah.com.tr'den sorgulayabilirsiniz.

AÖF SINAV SONUCU SORGULA -TIKLA-

SINAV SONUÇLARINA İTİRAZ EDEBİLİR MİYİM?

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

MAZERET SINAVI NEDİR?

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

Açıköğretim Fakültesi,1982 yılında kurulmuş olan ve Uzaktan eğitim metoduyla öğrencilerine hizmet veren, Anadolu üniversitesinin bir fakültesidir. Kendi ikamet ettiği ilde üniversite kazanamayıp farklı illerde okuma imkanı olmayan, hatta örgün olarak üniversite okumaya fırsatı olmayan Türk vatandaşlarının imdadına koşan bir sistemdir Açıköğretim. Tüm Türkiye'de hizmet veren açıköğretim fakültesi, bunun yanı sıra KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Batı Avrupa'da da Türk vatandaşlarımıza hizmet sunmaktadır.

BİZE ULAŞIN