AÖF sınav giriş belgesi! AÖF sınav giriş yerleri 2018 açıklandı mı?

AÖF sınav giriş belgesi... AÖF giriş yerleri nasıl sorgulanır? On binlerce öğrencinin büyük bir merakla beklediği AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? Her zaman olduğu gibi bu sefer de AÖF final sınavlarının giriş yerleri öğrenci girişi yapıldıktan sonra sorgulanabilecek.

AÖF sınav giriş belgesi! AÖF sınav giriş yerleri 2018 açıklandı mı?

Açıköğretim Fakültesi Güz Dönemi final sınavları bilindiği gibi 13-14 Ocak tarihlerinde yapılacak. Cumartesi ve Pazar günü olmak üzere iki gün sürecek sınavlara yoğun katılım olması bekleniyor. AÖF sınav giriş yerleri nasıl sorgulanır? AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? sorularının yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Öğrencilerin merakla beklediği AÖF Güz Dönemi final sınavları yerleri daha belli olmadı. Bu haftasonu 13-14 Ocak tarihlerinde yapıalcak sınavların giriş yerleri belli olduğu zaman hem resmi sitede hem de sabah.com.tr'den sınav giriş yerlerinizi sorgulayabileceksiniz.

AÖF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANIYOR?

AÖF sınavlarına girecek adaylar sisteme öğrenci girişi yaptıktan sonra sınav giriş yerlerini öğrenebilecekler.

13-14 Ocak tarihlerinde yapılacak sınavların sonuçları 15 gün içerisinde erişime açılıyor. Önemli bir not eklemek gerekirse; AÖF sınavına girerken öğrencilerin nüfus cüzdanlarını ve sınav giriş belgelerini yanlarında bulundurmaları zorunlu.

BİZE ULAŞIN