Yurt dışında sınırsız internet

Turkcell ve iPass işbirliği sayesinde kurumsal aboneler, 100 binden fazla Wi-Fi erişim noktasında sınırsız küresel internet erişim hizmetinden yararlanacak.

Perşembe 21.05.2009 00:00
Son Güncelleme: Perşembe 21.05.2009 12:44
ABONE OL
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, şirketlerin mobil iletişimlerini bir bütün halinde yönetmelerine olanak tanıyan servislerin sağlayıcısı iPass ile yaptığı işbirliği çerçevesinde, kurumsal abonelerine uluslararası Wi-Fi dolaşım hizmeti sunuyor.

İşbirliğiyle, Turkcell'in kurumsal aboneleri 160'tan fazla ülkeyi kapsayan ve Küresel Sanal iPass ağında yer alan 100 binden fazla Wi-Fi erişim noktasında süratli, kesintisiz ve kolayca internet erişimi gerçekleştirecek.

Açıklamada, şunlar kaydedildi:

''Turkcell'liler, 450'den fazla havaalanı ve 24 binden fazla otel ve kongre merkezinde kredi kartı bilgilerini vermeden, sadece kullanıcı adı ve şifre girerek tek bir arabirimden güvenli ve kesintisiz biçimde internete bağlanabilecek.

İştewifi servisinden yararlanabilmek için yurt dışına çıkmadan önce Wi-Fi uyumlu bir notebook bilgisayar veya akıllı telefona iPassConnect™ yazılım istemcisini kurmak yeterli olacak.''

Turkcell, 5 MB;lık uluslararası GPRS dolaşım paketini 6 ay süreyle kullanmayı taahhüt eden kurumsal abonelerine sınırsız Wi-Fi hizmeti hediye edecek.