Oscarlı 'Piyanist' Brody Türkiye'nin 'Damat'ı olacak

Marka yüzü olması için bir süredir David Beckham ile görüşen Damat Tween, Jude Law ve Adrian Brody'yi de görüşme listesine dahil etti

Cumartesi 23.05.2009
Son Güncelleme: Cuma 22.05.2009
ABONE OL
Damat, Damat Tween ve D'S markalarını dünya çapında bilinir hale getirmek için bir süredir ünlü futbolcu David Beckham ile marka yüzü olması konusunda görüşen Orka Grup Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, rotayı Hollywood yıldızlarına kaydırdı. David Beckham ile görüşmelerin son aşamaya geldiğini ancak Beckham ile birlikte Hollywood'dan bir yıldızla daha tanıtım çalışması yapmak istediklerini belirten Orakçıoğlu, "Hollywood markamızın tanıtımı için çok doğru bir kanal. Özellikle son dönemde dünya çapında çok beğenilen aktörleri inceliyorduk. Markamıza en yakın isimlerin Jude Law ve Adrian Brody olduğunu düşündük" dedi. Yurtdışında özellikle üst segmente ürün satan department store'larda olmaya çalıştıklarını belirten Orakçıoğlu, o yüzden de marka yüzünün daha trend ve prestiji yüksek isimler olmasına özen gösterdiklerini ifade etti.

Damat Tween giyen ünlüler
Michael Jackson - Samuel Jackson Brad Pitt Keith Urban nSnow Patrol Grubu Oasis grubunun solisti Liam Gallegher n Inter'in antrenörü Jose Mourinho Chelsea'li ünlü futbolcu Frank Lampard n İsveçli futbolcu ve model Freddie Ljungberg Amerikalı dansçı ve müzisyen Brian Friedman

3 yıl önce ayrıldığı Cadde'ye kiralar düşünce geri döndü
ÜÇyıl önce kiralar çok yüksek olduğu için Bağdat Caddesi'ndeki mağazayı Çiftehavuzlar'a taşıyan Damat, kiraların düşmesiyle birlikte Cadde'ye geri döndü. Geçtiğimiz gün açılan 350 metrekare büyüklüğünde ve 3 katlı olan Suadiye mağazasının koleksiyon hariç 300 bin dolara mal olduğunu belirten Süleyman Orakçıoğlu, "Kiraların uçtuğu dönemde kendimizi geriye çekmiştik ancak kriz bizim için fırsat oldu. Eğer krizden önce bu mağazayı açsaydık, en az 2-3 katı bir maliyeti olurdu" dedi. Orakçıoğlu Bağdat Caddesi'nde ikinci mağazayı da yaz sonuna kadar Erenköy'de açacaklarını söyledi.

Ukrayna ve Erbil'e mağaza açacak
Nanoteknoloji kullanılan ürünlerin koleksiyonların yüzde 30'unu oluşturduğunu dile getiren Orakçıoğlu, yurtdışı mağazalarını da artırdıklarını söyledi. 20 gün önce Üsküp'te mağaza açtıklarını dile getiren Orakçıoğlu, Ukrayna ve Kuzey Irak - Erbil'de de mağaza açmaya hazırlandıklarını söyledi.