Günde 1 liraya İngilizce

Gazi Üniversitesi Uzaktan Eğitim Meslek Yüksek Okulu bünyesinde kurulan İngilizce Dil Okulu, İngilizce öğrenmede fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla internet erişimi olan herkese İngilizce öğrenme olanağı sunuyor.

Cuma 12.06.2009 13:48
Güncelleme: Cuma 12.06.2009 15:31
ABONE OL
www.dilokulu.gazi.edu.tr web adresinde hizmet veren dil okulu, her seviyeden kullanıcının İngilizce öğrenmesine yardımcı olmanın yanı sıra, İngilizce seviyesini geliştirmek isteyenler ve pratik yapmak isteyenler için de imkanlar sunuyor.

ÖNCE SINAV, SONRA DERS

Sistem başlangıçta kullanıcıları bir seviye tespit sınavı ile karşılıyor. İngilizce seviyesi belirlenen kullanıcı, sesli ve görsel materyaller ile zenginleştirilmiş 1300 saatlik ders içeriği ile birlikte 15 bin sorudan oluşan soru bankasına erişebiliyor.

Dil Okulu, öğrencilerini yalnızca içerik ile baş başa bırakmıyor. Her ünite içerisinde kullanıcıya hazırlaması için ödevler veriyor.

Sistem üzerinden gelen ödevler deneyimli İngilizce Dil Okulu eğitmenleri tarafından 2 gün içerisinde kontrol edilip öğrenciye hataları ve ödev notu konusunda geri bildirim veriliyor. Ödevini hazırlamayan ve ünite testlerinden başarılı olamayan öğrenci bir sonraki üniteye geçemediğinden öğrencinin sistem içerisinde sürekli aktif olması sağlanıyor.

İngilizce Dil Okulu'nda haftada 3 gün birer saat olmak üzere her seviye için internet ortamında oluşturulan konuşma sınıfları ile de tüm kullanıcılara uzman eğitmen gözetiminde İngilizce konuşma ve telaffuz geliştirme fırsatı sunuluyor.

KURS BEDELİ 10-30 LİRA

Tüm bu hizmetlerden Gazi Üniversitesi mensupları aylık 10 liraya, diğer üniversite mensupları ayda 15 liraya, kamu personeli ayda 20 liraya, bu kapsamlar dışında kalanlar ise ayda 30 liraya faydalanabiliyor.