Haber turu

İşbir, Avrupa Kalite Ödülü'nü aldı
İşbir Yatak, Türkiye'de yatak ve uyku konforu alanında sektöre kazandırdığı yüksek teknolojili ürünlerle 1. Uluslararası Avrupa Birliği Kalite Zirvesi çerçevesinde verilen 'AB 2009 Kalite Ödülü'nü aldı. 3 yılda yüzde 330'luk bir büyüme kaydeden firmanın Genel Müdürü Metin Gültepe, yatak alanında çok ilginç ve inovatif projelerin devam ettiğini söyledi.

Fish, çekilişle tekne veriyor
Akbank ve Boyner Holding işbirliği ile yaratılan FISH'in Haziran ayı büyük ödülü, Jeanneau Sun Odssey 30i marka bir yelkenli olacak. 120 bin euro üzerindeki 9 metre boyundaki Sun Odyssey 30i tekne sahibi olma şansı FISH ile birlikte yapılan her 10 TL'lik alışveriş için geçerli olabilecek.

Yolcu sayısındaki artış Saran'ı turizmci yaptı
Saran Holding'in finansal yatırım yaptığı Çek Cedok, Ahoy Turizm ile Türkiye pazarına girdi. 2008 yılında Çek Cumhuriyeti'nden Cedok ile Türkiye'ye gelen yolcu sayısındaki yüzde 38 artış ile harekete geçen firma Orta Avrupa'daki müşterilerine Türkiye'nin farklı turizm merkezlerine yönelik ürünlerin satışına başladı. Holding Başkanı Sadettin Saran, inceledikleri iki şirket olduğunu, 2009 yılı bitmeden yeni satın almalar yapabileceklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN