Kriz gitarları titretti, yıldızlar gelir kaybında liste başı oldu

Rock müziğin efsane isimleri de kriz mağduru oldu. Elton John, Beatles'ın efsane ismi Paul McCartney ve Robbie Williams'ın servetleri yarı yarıya eridi

Gelmiş geçmiş en ünlü Rock yıldızları hayatları boyunca bir çok kriz gördü ama hiç bu kadar etkilenmedi. Servetleri eriyen Rock yıldızlarının penaları eskisi gibi çalışmıyor. Elton John, Paul McCartney ve Robbie Williams kriz mağdurları arasında listenin başını çekiyor. Elton John'un kişisel serveti geçtiğimiz yıl yüzde 26 azalarak 238 milyon sterlinden 175 milyon sterline geriledi. Gelmiş geçmiş en büyük müzik gruplarından Beatles'ın hayatta kalan tek üyesi Paul McCartney'nin serveti de 60 milyon sterlin eriyerek 440 milyon sterline düştü. 'Take That'in eski starı Robbie Williams'ın serveti de 25 milyon sterlin eridi ve 80 milyon oldu.

BECKHAM'IN EŞİ AYAKTA KALDI

Zor durumda olan şarkıcı Amy Winehouse ise yüzde 50 kayba uğradı. Kişisel serveti 10 milyondan beş milyon sterline geriledi. Futbolcu David Beckham'ın eşi Spice Girl'ün eski üyelerinden Victoria ise 125 milyon pound olan servetini korudu.

JANET JACKSON'A ÇİFTE ŞOK
Üç hafta önce kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Michael Jackson'ın kardeşi Janet Jackson da kriz mağdurları arasında. Rock Witchu dünya turnesinde bir çok konserini kriz nedeniyle iptal etmek zorunda kalan Janet, son olarak Japonya'da beş büyük şehirdeki konserlerini iptal etti.

BİZE ULAŞIN