5 yıldızlı Dedeman 10 euroya nikâhla belediyeye rakip oldu

Krizde otel düğünleri azalınca Dedeman İstanbul kişi başı 10 euroya nikah töreni başlattı

Hayatı paylaşmaya karar veren çiftler için "evet" diyecekleri o gün çok önemlidir. Yıllar boyunca o güne dair hayaller kurulur, aylarca hazırlıklar yapılır... Törenin yeri, müzik, ikramlar, dekorasyon, hediyeler o günün atmosferini en iyi şekilde yansıtacak şekilde organize edilir. İşte özellikle İstanbul'da yaz ayları geldiğinde beş yıldızlı otellerin balo salonları ve bahçelerinde cuma, cumartesi günleri düğün için yer bulmak aylar öncesinden sorun olur. Herkesin hayali özellikle Boğaz'da evlenmek. Ancak bu yıl ekonomik kriz ile balo salonlarını boş geçiren beş yıldızlı oteller bunun için yeni alternatifler arayışına girdi.

PASTA FİYATA DAHİL

Türkiye'nin ünlü beş yıldızlı otel zinciri Dedeman'lar bu konuda yeni bir çözüm buldu. Dedeman İstanbul, nikah salonu yerine evliliğe ilk adımını beş yıldızlı otel konforunda ve özenli hizmet anlayışıyla atmak isteyen çiftler için özel "Nikah Seremonisi" paketi sunmaya başladı. Yani kısaca belediye nikah salonu yerine ille de beş yıldızlı otel diyenlere, nikah masası, gelin yolu süslemesi, şık sandalyeler ile dekore edilmiş balo salonunda gerçekleşecek nikah töreni sonrasında konuklarına profesyonel DJ eşliğindeki müzikle beraber otelin hediyesi olarak sunulan düğün pastası, çay, kahve ve meyve suyu ikramı yapılıyor. Tıpkı Belediye Düğün Salonları'nda olduğu gibi... Kişi başı 10 euro artı KDV fiyatıyla sunulan özel "Nikah Seremonisi", en mutlu gününde farklılık yaratmak isteyen çiftler için cazip olabilir.

Konforlu ortam isteyenin tercihi
DEDEMAN İstanbul Oteli yetkilileri, beraber yeni bir hayata doğru yolculuğa çıkan çiftlere unutulmayacak ve görkemli bir gün yaşatmak istediklerini ifade ederek, "Geleneksel Dedeman misafirperverliğini bu özel günde de yaşatıyor ve son derece ekonomik çözümler sunuyoruz. Bu konsepti çok yeni olarak uygulamaya başladık ve eminiz ki büyük ilgi görecek. Evlendirme dairesinde kısa süren bir tören yerine kendilerine özel olarak yaratılacak bir atmosferde, konforlu bir ortamda evlenmek isteyenler bizi tercih ediyorlar" dedi.

BİZE ULAŞIN