'3N faturasında şok olmaması için tavan fiyat olacak'

Vodafone Genel Müdürü Timuray "Paketlerimizi kullanım tarzına göre ve makul fiyat seçenekleriyle oluşturduk" dedi

Operatörler 30 Temmmuz'da başlayacak 3N (3'üncü Nesil - 3G, Third Generation) tüm hazırlıklarını tamamlarken, Vodafone tanıtımını yaptığı 3N hizmetleri ile ilgili toplantıda tarifelerini açıklamadı. 3N teknolojisinin hizmet detayları hakkında bilgi veren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, görüntülü konuşmanın sesli konuşma ile aynı fiyatta olacağını ancak data fiyatlandırmasını paylaşamayacağını söyledi. Timuray, "3G+ paketlerimizi herkes tarafından erişilebilir olma prensibiyle, kullanım tarzına göre ve makul fiyat seçenekleriyle oluşturduk. Bununla birlikte paketlerimizi, müşterimizin maliyet kontrolünü sağlayan özel fiyat programı ile sunacağız. Fatura şoku yaşatmamak için üst tavan fiyat belirledik" dedi.

TÜRKİYE 17'NCİ ÜLKE

Türkiye'nin, Vodafone'un 3N lansmanını yaptığı onyedinci ülke olduğunu belirten Timuray, avantaj ve yeniliklerle Türkiye operasyonunu büyüteceklerini belirtti. Vodafone'un 3G+ tanıtım toplantısında internet kullanım kolaylığı sağlayan Webşın ile birlikte alternatif 3N hizmetleri hakkında da bilgi veren Timuray, lokasyon bazlı iletişimi kolaylaştıracak Vodafone taksi, görüntülü konuşma ve mobil TV hizmetlerini de tanıttı.

CEO İLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞTU
Vodafone Grup Üst Yöneticisi (CEO) Vittorio Caloa 3G ile basın toplantısına bağlanarak, Serpil Timuray ile görüntülü olarak konuştu. Caloa, Türkiye'ye bağlı olduklarını şebekelerini geliştirdiklerini ve yeniliklerine devam edeceklerini belirtti.

BİZE ULAŞIN