YASED'den gençlik turları!

İnsanlara iş götürürseniz, kesinlikle bir siyasi ideolojiyle ya da art düşünceyle gitmezseniz, yöre halkının nasıl vefalı ve yanınızda olduğunu görürsünüz.
Batman'a gitmeye utanıyorum. İlah gibiyim. Oysa düşünün sadece 250 kişiyi çalıştırıyorum. Ama onlar için o kadar önemli ki bu.


YASED'den gençlik turları!
"YABANCI Sermaye Derneği (YASED) doğudan öğrenci getiriyor. Şimdi ikinci turunu yapıacak. Doğudan gençler geliyor. Bu kez ben de konuşmacı oldum. O kadar heyecanlılar ki girişimci olmak istiyorlar. Kendi memleketlerinde iş yapmak istiyorlar. Hiç birinin İstanbul'da gözü yok. Ama işleri olmazsa bu çocuklar ne yapsın? Bizim işimiz, imkanımız olmazsa ne yaparız? Aynen onlar da onu yapıyor. Şimdi benim düşüncem şu. Hep doğu bölgelerinden gençleri getiriyoruz, gezdiriyoruz. Fotoğraflar çekiliyor. Dönüyorlar. Bunlar önemli ama bizim artık oradaki üniversitelere batıdan öğrenci götürmeli, panelleri, toplantıları oralarda düzenlemeliyiz. TOBB Kadın Kurulu olarak bütün toplantılarımızı doğu illerinde yapmaya başladık mesela. Orayı tanıtmamız lazım. Korkulacak bir şey olmadığını herkese göstermemiz lazım."
BİZE ULAŞIN