Yaşayan efsane Ringo Starr 'Tween' dedi

Dünyaca ünlü grup Beatles'ın hayattaki son iki üyesinden biri olan Ringo Starr Londra'da Harvey Nichols mağazasında alışveriş yaparken Türk markası Tween ceket satın aldı

60'larda doğan ve efsanesini bugünlere de taşıyan Beatles'ın yaşayan son 2 üyesinden olan Ringo Starr, Harvey Nichols Knigthsbrigde'te satılan Sonbahar Kış Tween koleksiyonundan yün kaşmir ceket satın aldı. 365 sterline satışa sunulan bu özel yapım ceket, Tween'in İngiltere pazarına özel tasarladığı 100 parçalık koleksiyonun "en hit ürünü" arasında yer alıyor.

YILDIZLARIN TERCİHİ

Son dönemde dünya ünlülerinin gardroplarına girmeyi başaran Tween', İngiltere Premier Ligi'nde yer alan ve transfer ücretleri ile tüm dünyanın en pahalı futbolcuları olarak dünya gündeminde olan ünlü futbolcular Thierry Henrey, Frank Lampard, Ryann Giggs, Freddie Ljunberg, Jamie Redknapp, Wayne Rooney gibi dünya yıldızlarının da tercih ettiği markadan biri haline geldi. Tween'i tercih eden diğer dünyaca ünlü isimler arasında; eşi Jay-Z için alışveriş yapan yeni neslin en başarılı ismi Beyonce, İngiltere'nin en beğenilen alternatif rock grubu Snow Patrol, Oasis grubunun ünlü solisti Liam Gallegher, dünyanın en şık giyinenler listesinde başı çeken Inter'in antrenörü Jose Mourinho, Samuel Jackson, Brad Pitt ve eşi Keith Urban için alışveriş yapan Nicole Kidman da yer alıyor.

ÜNLÜ SADECE 30 ADET ÜRETİLDİ
Ünlü davulcu gümüş kaplama metal troklarla süslenmiş, özel keçeleştirilmiş yün kaşmir ceketi tercih etti. Bu yün kaşmir ceket Londra Harvey Nichols ''Limited'' koleksiyon için sadece 30 adet üretildi.

BİZE ULAŞIN