'Bölgesel güç olma hedefine emin adımlarla yürüyoruz'

Çalık Grubu çalışanlarıyla iftarda buluşan Ahmet Çalık "Katma değer kazandıran grup olmayı sürdüreceğiz" diye konuştu

Pazar 13.09.2009
Son Güncelleme: Perşembe 27.05.2010
ABONE OL
GRUP şirketlerinin yönetici ve çalışanlarıyla iftar yemeğinde bir araya gelen Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık, enerji, medya, telekom, tekstil, finans ve inşaat alanlarında 3 kıtada ve 13 ülkede 20 bin çalışanıyla faaliyetlerini başarıyla sürdürdüklerini söyledi. Çalık, "Sizlerin başarısı benim de başarımdır" dedi.

'GURUR DUYUYORUM'
Beşiktaş'taki Four Seasons Otel'de 800 kişinin katıldığı iftarda konuşan Ahmet Çalık, sözlerine sel felaketinde hayatını kaybedenleri anarak başladı. Çalık Holding'in her geçen gün daha da büyüdüğünü Ahmet Çalıkvurgulayan Ahmet Çalık, "Ben böyle bir aileye sahip olmanın hazzını ve gururunu yaşıyorum" dedi. Saygı ve güven bağlarını daha da pekiştirdklerini ifade eden Çalık, özetle şunları söyledi: "Bu birlikteliğin yarattığı sinerji ve dinamizm ile her alanda ve her anlamda önemli katma değer kazandıran grup olmaya devam edeceğiz. Grubumuz enerji, medya, telekom, tekstil, finans ve inşaat alanlarında 3 kıtada, 13 ülkede 20 bin çalışanıyla faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Türkiye'de daha çok istihdam sağlamayı hedefledik. Hep söylediğim gibi, Çalık Holding bölgesel güç olma hedefine doğru emin adımlarla yürümektedir. Son yıllarda önemli iş alanlarımıza döndük. Stratejilerimizi bu hedef doğrultusunda geliştiriyoruz. Bütün kalbimle inanarak söylüyorum, Çalık Grubu'nun bu başarısı, öncelikle sizlerin başarısıdır. Sizin başarınız benim de başarımdır. Sizin mutluluğunuz benim de mutluluğumdur."

ÇALIK AİLESİ DE KATILDI
Ahmet Çalık'ın iftar yemeğine babası Mahmut Çalık, çocukları Mahmut Can ve Mert Turgut ile diğer aile üyeleri de katıldı.

İLGİLİ HABERLER