'Konuşuyorsak aşkımızdan' diyen BJK de cep'e sarıldı

Beşiktaş, orta vadede 200 bin abone 2 milyon dolar gelir hedefi ile KartalCell Avea altyapısı üzerinden hizmet vermeye başladı

FENERBAHÇE, Galatasaray ve Trabzonspor'dan sonra mobil operatör hizmetine çifte kupalı şampiyon Beşiktaş da katıldı. "Konuşuyorsak aşkımızdan" sloganı ile taraftarıyla buluşan KartalCell'de Avea hattı üzerinden hizmet verilecek. Konuyla ilgili basın toplantısına Beşiktaş Kulübü Başkanı Erdoğan Demirören, Türk Telekom Genel Müdürü Paul Doany ve Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir katıldı. Toplantıda Beşiktaş Kulübü adına açıklama yapan Ertunç Soğancıoğlu, KartalCell'in faturalı ve faturasız abone hedefinin orta vadede 200 bin olduğunu açıkladı. Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir de KartalCell'in 444 0903 çağrı merkezinden hizmet vereceğini belirterek "Diğer kulüplerle çalışmalardan deneyim kazandık. Şimdi daha hızlı hareket etme şansımız var. Beşiktaş Kulubü'ne önemli miktarda gelir getirecek projede Avea altyapısı kullanılacak. Kartalcell'de 4 farklı faturalı ve 3 faturasız abone modeli olacak " dedi.

İlk SIM kart Demirören'e
Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir tarafından KartalCell'in ilk sim kartı Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören'e takdim edildi ve ardından sözleşme imzalandı.


BİZE ULAŞIN