Sıraya girmeden fatura ödeyin!

Kuruluşunun 169. yılını kutlayan PTT, müşterilerinin sıra beklemeden dilediği saatte işlemlerini yürütebileceği 'gişematik' hizmetini tanıttı.

  1. Haberler
  2. Ekonomi
Cuma 23.10.2009 14:55 ABONE OL
PTT Bursa Başmüdürlüğü tarafından Bursa'da gerçekleştirilen kutlamalar çerçevesinde sabah saatlerinde Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu. Ardından Heykel PTT Merkez Müdürlük'te yapılan organizasyonda, sıra çağrı sisteminde 169. sırada gişeye başvuran Münür Turgut isimli vatandaş çeşitli hediyelerle ödüllendirildi.

PTT Bursa Başmüdürü İsmail Fedai'den ödüllerini alan Turgut, yaşadığı şaşkınlığı ifade etti.
İsmail Fedai, kurumun 169. yılını kutlamanın heyecanını yaşadıklarını belirterek, "Dev bir çınar olan kuruluşumuz 169 yıldan bu yana müşterilerine elinden geldiğince iyi hizmet vermeye çalışıyor.

Kurumumuz, son 7 yıldır kabuk değiştirerek iyi bir ivme kazandı. Şubelerimizde 150'ye yakın iş ve işlemlerin hizmetini veriyoruz. Bu daha da artacak. Müşterilerimize en son bir hizmetimiz var gişematik diye. Gişeye girmeden faturalarımızı yatırabileceğiz, posta çeki hesabımızdan para aktarabileceğiz, gece gündüz dilediğimiz zaman işlemlerimizi yapabileceğiz. Bu da müşterilerimiz için büyük bir kolaylık." diye konuştu.

PTT'nin personeli hakkında da bilgi veren Fedai, Bursa'da 356 adet dağıtıcı bulunduğunu ve bunların 22'sinin kadın olduğunu kaydetti.