Saturn, en ucuz ürünü ücretsiz eve teslim edecek

Alman tüketici elektroniği zinciri Saturn, en ucuz ürün ve tüm ürünleri ücretsiz eve teslim etme iddiasıyla pazara girdi. Grup ilk mağazasını Forum İstanbul'da yarın açacak

METROGrubu bünyesindeki tüketici elektroniği zinciri Saturn, ilk mağazasını Bayrampaşa'daki Forum İstanbul alışveriş merkezinde yarın açıyor. Avrupa'nın 13 ülkesinde 230 mağazası bulunan Saturn'ün 4 bin 300 metrekare alana sahip Türkiye'deki ilk mağazasında 45 bin ürün çeşidi sunulacak. Saturn Türkiye Genel Müdürü Yıldırım Karaali, tüketici beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflediklerini ve büyük iddialarla pazara girdiklerini kaydederek "Büyük konuşma iddiasındayız" dedi.

İSTANBUL'A İKİNCİ MAĞAZA
2010'a kadar 5 mağaza daha açmayı planladıklarını açıklayan Karaali, ikinci mağaza için yine İstanbul'u düşündüklerini kaydetti. Saturn'ün en düşük fiyat garantisi sunacağını ve aradaki fiyat farkını müşterilere geri ödeyeceğini de kaydeden Karaali "Fiyatlarımızda çok iddialıyız. Kimse bizden daha ucuza satamaz" dedi. Saturn'ün tüketici elektroniği pazarındaki en büyük farkının ücretsiz eve teslim imkanı olacağını belirten Karaali, "En büyük farkımız hizmet anlayışımızda olacak. Büyük bir TV'de alsanız fotoğraf makinesi de alsanız taşımanıza gerek kalmadan ücretsiz eve teslim yapacağız" diye konuştu. Karaali, montaj ve servis imkanını da ücretsiz sunacaklarını söyledi.

Mağazada 45 bin çeşit ürün yer alacak
Hizmet anlayışı ile fark yaratmayı hedefleyen Saturn'un sunacağı hizmetler şunlar:
Düşük fiyat garantisi,en çok ürün çeşidi,
İstanbul içinde tüm ürünlerde ücretsiz eve teslim imkânı.
Uzman teknoloji danışmanlığı hizmeti.
Saturn Plus Garanti ile 5 yıl garanti imkanı.
Montaj ve servis danışmanlığı.

BİZE ULAŞIN