Doğan hisseleri işleme kapatıldı

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Hisse Senetleri Piyasası Müdürlüğü basında yer alan haberlere istinaden Doğan Holding, Doğan Yayın Holding, Hürriyet Gazetecilik ve Doğan Gazetecilik hisse senetlerinin sıralarının geçici olarak işleme kapatıldığını duyurdu.

Salı 10.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Salı 10.11.2009 10:50
ABONE OL
İMKB Hisse Senetleri Piyasası Müdürlüğü tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayımlanan duyuruda şöyle denildi:

''Basında yer alan haberlere istinaden Doğan Holding, Doğan Yayın Holding, Hürriyet Gazetecilik ve Doğan Gazetecilik hisse senetlerinin sıraları geçici olarak işleme kapatılmıştır. Konuya ilişkin gelen açıklamanın KAP'ta yayınlanması nedeniyle Doğan holding, Hürriyet Gazetecilik ve Doğan Gazetecilik'in sıraları saat 10.10'dan itibaren yeniden işleme açılacaktır. Doğan Holding, Hürriyet Gazetecilik ve Doğan Yayıncılık hisse senetlerinin işlem sıralarında 10.10-10.25 saatleri arasında açılış seansı yapılacak ve sıralar, 10.30'dan itibaren Sürekli Müzayede bölümünde yeniden işleme açılacaktır.

Diğer taraftan, bugün yapılacak vergi cezasına ilişkin duruşmanın sonucu, kamuya duyuruluncaya kadar Doğan Yayın Holding'in sırası kapalı kalacaktır.''