Boyner'in çamaşırları 2010'da Las Vegas'ta

ABD'ye Victoria's Secret ile adımını atan T-box, gelecek yıl Las Vegas'ta otel müşterileri ile buluşacak

Pazar 22.11.2009
ABONE OL
Boyner Grubu'nun markası T-box, dünya markası olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor. W Hotels'in ABD'deki 6 büyük otelinde T-box ürünleri satılıyor. Atlanta, FT. Lauderdale, Hoboken, Washington D.C., Boston ve Hollywood'da konaklayanlar T-box ürünleriyle tanışıyor. T-Box Genel Müdürü Doğan Kaşıkçı ile konuştuk.
Otellerde T-box serüveni nasıl başladı? Oteller hizmetlerini geliştirmek için farklı birçok şey deniyor. Düşünün; seyahattesiniz. Valizinizi açıyorsunuz iç çamaşırlarınızı koymayı unutmuşsunuz. Ya da tişörtünüze kahve döktünüz. İşte bu durumda devreye T-box giriyor. T-box hem Türkiye'deki hem de dünyadaki seçkin otellerin odalarında konuklara satışa sunuluyor. Misafirlerinin seyahatte acil ihtiyaç duyabileceği, iç çamaşırı, tişört, pijama, condom, çakmak gibi ürünlerin hepsini odalarında mini bara Tbox'ı dahil ederek sağlıyorlar.
T-box'un ABD'ye girişi nasıl oldu? Şu an ABD'de kaç noktada T-box ürünleri var? T-box olarak ABD'ye ilk girişimiz Victoria's Secret ile yaptığımız ortak çalışma ile olmuştu. Şu anda Amerika'da 600 civarında satış noktasında T-box ürünü satılıyor.