Garanti Bankası'na ödül...

Garanti Bankası'nın, Euromoney Dergisi tarafından ''Nakit Yönetimi Alanında Türkiye'nin En İyi Bankası'' seçildiği bildirildi.

Pazartesi 23.11.2009 00:00
Son Güncelleme: Pazartesi 23.11.2009 12:23
ABONE OL
Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamada, bankanın, finans dünyasının en önemli yayınlarından Euromoney Dergisi tarafından düzenlenen, ''2009 Nakit Yönetimi'' anketinde, ''Nakit Yönetimi Alanında Türkiye'nin En İyi Bankası'' seçildiği belirtildi.

Yapılan açıklamada, dereceye giren bankaların geniş katılımlı bir oylamayla belirlendiği anket çalışmasında farklı sektörlerden pek çok şirketin görüşlerine başvurulduğu ifade edildi.

Konuya ilişkin değerlendirmede bulunan Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Tolga Egemen, şunları kaydetti:

''Türkiye'deki çok şubeli bankalar arasında Nakit Yönetimi birimini kuran ilk banka olarak standart ürün ve hizmetler yerine yenilikçi yaklaşımlarla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunmaya çalışıyoruz. Elde ettiğimiz bu başarının asıl sahibi, ihtiyaçlarını bizimle paylaşan ve birlikte faydalı projelere imza attığımız müşterilerimiz.

Garanti Bankası olarak, mevcut ekonomik koşullarda giderek daha da önem kazanan Nakit Yönetimi dünyasında, değer yaratacak yepyeni fikirleri hayata geçirmeye, müşterilerimizden aldığımız güç ve teknolojimizin yardımıyla devam edeceğiz.''