Ağaoğlu, trendi yakaladı yeni projede ev ile ofisi birleştirdi

Akın Holding'in geliştirdiği ve Ağaoğlu'nun inşa edeceği residence Ocak ayında satışa çıkıyor. Fiyatlar 240 bin TL'den başlıyor

Cuma 11.12.2009
ABONE OL
Ağaoğlu Şirketler Grubu, Güneşli'de 212 İstanbul Power Outlet AVM'nin yanında hayata geçireceği My Residence 212 İstanbul projesinde Ocak ayında satışlara başlıyor. Projenin tanıtım toplantısında konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Güneşli'deki Basın Ekspres Yolu üzerinde yer alan arazide, Akın Holding ile Ağaoğlu arasında hâsılat paylaşımı esasına göre geliştirilen My Residence 212 İstanbul "ev-ofis" projesinin 503 daireden oluştuğunu açıkladı. Ağaoğlu, Ocak'ta satışa çıkacak projeye yoğun ilgiden dolayı satış öncesinde 212 İstanbul Power Outlet alışveriş merkezi içinde yer alan satış ofisinde "sıra" verilmeye başlandığını söyledi. Toplam 147 milyon TL'lik yatırım değerine sahip olan "My Residence 212 İstanbul", büyüklükleri 81,07 metrekareden 126, 42 metrekareye kadar 10 ayrı tipte ev-ofis modelinden oluşuyor. Aralık 2011'de teslim edilmesi planlanan My Residence 212 İstanbul'da "ev-ofis" fiyatları 239 bin 700 lira ile 411 bin 700 lira arasında farklılık gösteriyor.

EDİP İPLİK'İN ARAZİSİ

Akın Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nuri Akın da, uzun yıllar Edip İplik olarak üretim yaptığımız fabrikamızın bulunduğu arsayı, zamana ve bölgenin değişen dinamiklerine göre farklı bir projeyle değerlendirdiklerini belirtti. Akın, 212 İstanbul Power Outlet projesinde olduğu gibi My Residence Projesinde de geliştirici olarak kaldıklarını ve işi en güvenilir firmalara verdiklerini söyleyerek, "Alışveriş merkezinin inşaatını Yapı Merkezi gerçekleştirdi. Residence projesini de bir çok firma arasından güveniyle öne çıkan Ağaoğlu gerçekleştirecek" dedi.

YÜZDE 1 PEŞİNAT

Akdeniz İnşaat Genel Müdürü Hasan Rahvalı da, My Residence 212 İstanbul için hazırlanan kampanya hakkında bilgi vererek "Fiyatın yüzde 1'i peşin ödenecek. Ocak ayında yüzde 9, 15 Haziran'da yüzde 10 ve 2011'in Ocak ayında yüzde 10 ödeme yapılacak. Kalan tutar için ise Akbank, DD Mortgage ve Garanti Banka'sından kredi kullanılabilecek" açıklamasını yaptı.