Yılın ekonomi dergisi Forbes

Yıldız Teknik Üniversitesi'nin geleneksel "Yılın Yıldızları" ödüllerinde Forbes "En Beğenilen İş ve Ekonomi Dergisi" seçildi.

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü tarafından her yıl organize edilen ve üç binden fazla üniversite öğrencisinin katılımıyla belirlenen "Yılın Yıldızları Ödülleri 2009" dün akşam sahiplerini buldu. Yıldız Teknik Üniversitesi Oditoryum'unda düzenlenen ödül töreninde "En Beğenilen İş ve Ekonomi Dergisi" kategorisinde Forbes Dergisi ödüle layık görüldü.

Geçen yıl da aynı ödüle layık görülen Forbes Dergisi bu yıl Capital, Cnbc-e Business, Marketing Türkiye, Business Week, Fortune gibi kendi alanındaki önemli yayınları geçmeyi başararak ödül almaya hak kazandı. 'Yılın Yıldızları Ödülleri'nde ayrıca İş Bankası "Yılın En Beğenilen Bankası", Ali Ağaoğlu da "Yılın En Beğenilen İşadamı" ödülünü aldı. "Yılın En Beğenilen Şirketi" ve "En Beğenilen Reklam" ödülü ise Turkcell'e verildi. Sosyal sorumluluk alanında ise ödül "Tema & Turmepa Geleceğimiz Yok Olmasın" projesine gitti.
BİZE ULAŞIN