Haber turu-2

İpragaz, Prins'in Türkiye distribütörlüğünü aldı
İpragaz, Hollandalı Prins Alternatif Yakıt Sistemleri'nin Türkiye genel distribütörlüğünü aldı. İpragaz Genel Müdürü Selim Şiper yaptığı basın toplantısında, Prins ithalatıyla, LPG dönüşümünde dünyanın en üst standardını sahiplendiklerini belirtti. Türkiye'de otogaz kullanımının dünyada ilk kez görülen bir şekilde benzin tüketiminin üzerine çıktığını ifade eden Şiper, "LPG pazarının bu şekilde büyümesi sektörün tüm oyuncularının gurur kaynağı oldu. Distribütörlüğü bu yüzden aldık'' dedi.

Aygaz dönüşümcüye de puan kazandıracak
Aygaz Dönüşümcü Kulübü'ne üye olacak dönüşüm merkezleri, müşterileri Aygaz'dan ürün ve hizmet aldıkça hem 'Paropuan', hem de sürpriz hediyeler kazanacak. Aygaz'ın yeni platformu, Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu otogaz dönüşümcülerine ve müşterilere 'kazan-kazan' ilkesi ile avantaj sağlayacak bir sistemi oluşturduklarını söyledi.

Memur kenti Ankara otogazda İstanbul'u solladı
Memur kenti olarak bilinen Ankara otomobilde LPG (otogaz) kullanımını sevdi. Geçen yıl en fazla otogaz 287 bin 769 ton ile başkentte satıldı. EPDK'nın LPG Piyasası 2009 Sektör Raporu'na göre, Ankara 287 bin 769 ton otogaz tüketimiyle otogazın en fazla satıldığı şehir olurken, İstanbul 270 bin 456 ton ile ikinci oldu. LPG'nin Ankara'da yüzde 10'a varan oranlarda ucuz olması da etkili oluyor.

BİZE ULAŞIN