Teknik Yapı, Kartal'da 68 bin liraya konut satacak

Kartal'da 5'inci projesinin hazırlıklarını tamamlayan Teknik Yapı, Uğur Mumcu'da 287 konutluk Upcity Residence projesini 30 Nisan'da satışa sunacak. Projede fiyatlar 68 bin TL'den başlıyor

Teknik Yapı Kartal Bölgesi'ndeki 5'inci projesi Upcity Residence'a Uğur Mumcu'da başlıyor. 287 daireden oluşan ve 30 Nisan'da satışa çıkacak olan Upcity Residence'ta 52 ile 232 metrekare arasında değişen büyüklükteki stüdyo, 1+1 ve 2+1 dairelerin fiyatı 68 bin TL ile 225 bin TL arasında değişiyor. Teknik Yapı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım projenin tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada Upcity Residence'ın 11 bin 400 metrekare arsa üzerinde 36 bin metrekare inşaat alanı na sahip olduğunu belirterek, toplam projenin yatırım değerinin 46 milyon TL olduğunu söyledi. Durbakayım projenin Mayıs 2012'de tamamlanarak dairelerin sahiplerine teslim edileceğini kaydetti.

'KARTAL'A DEĞER KATTIK'
Kartal'da hayata geçirdikleri projelerle sivil kentsel dönüşümü başlattıklarını ifade eden Durbakayım, "Kartal'da hayata geçirdiğimiz projelerle bölgede gayrimenkullerin değerlenmesine katkı sağladık. Özellikle Uğur Mumcu'da emlak ve gayrimenkul fiyatlarında yüzde 25'lik bir artış kaydedildi" diye konuştu. Upcity Residence projesinin UpHill Court projesiyle başladıkları "Up" serisinin son projesi olduğunu açıklayan Durbakayım, projede ağırlıklı olarak stüdyo ve 1+1 dairelerin yer aldığını, az sayı da da 2+1 dairenin bulunduğunu söyledi. Durbakayım, projenin kendi arsaları üzerine yükseleceğini belirterek, fiyatların erişilebilir düzeyde olacağını kaydetti.

BİZE ULAŞIN