Vodafone 'Memnun kalmayana para iade' edecek

Vodafone şebeke kalitesini denemeye davet ettiği müşterilerine 150 liraya kadar kullandıkları servisten memnun kalmazsa parasını geri iade edecek

Cumartesi 18.09.2010
Son Güncelleme: Cumartesi 18.09.2010
ABONE OL
Vodafone şebeke kalitesine dikkat çekmek için "Memnun kalmazsanız paranız iade" kampanyasını başlattı. Kampanya kapsamında numarasını ilk kez Vodafone'a taşıyan faturalı hat sahiplerine, bir aylık deneme süresi sonunda memnun kalınmaması durumunda bir aylık konuşma bedeli iade edilecek. Maksimum 150 liralık faturayla sınırlı iadede tüm vergiler dahil edilerek net geri ödeme yapılacağı belirtildi. Toplantıda konuşan Vodafone Türkiye CEO'su Serpil Timuray şebeke kalitesi konusunda kendilerine güvenin işareti olarak iddialı bir kampanya hazırladıklarını kaydederek şunu söyledi: "Biz 3 yıl içinde baz istasyonu sayımızı 3 kat artırdık. 17 bin baz istasyonu ile yüzde 93 olan nüfus kapsama oranını yüzde 99.2'e çıkardık. Bu kalitenin herkese deneyim olarak aktarılmasını istediğimiz için böyle bir kampanya tasarladık.

LİMİT 150 LİRA

Kampanyanın reklamlarında rol olan "Selim'' karakterini canlandıran sinema ve dizi film oyuncusu Şafak Sezer'in de katıldığı toplantıda konuşan Timuray, kampanyaya, altyapıya duydukları güven ve 16.1 milyon memnun müşteriden aldıkları cesaretle başladıklarını kaydetti. Vodafone CEO'su Serpil Timuray, kampanyanın 9 Kasım'a kadar geçerli olacağını ve 150 liralık limit belirlediklerini söyledi.