Beyrut'ta mağaza açıyoruz, Harvey Nichols'a gidiyoruz

Yurtdışı hedefleriniz ne kadar iddialı peki? İlk mağazamızı Beyrut'ta bu ayın ortasında açıyoruz. Avrupa da mağazalar açmayı, Londra Harrods'taki ürün gamımızı genişletmeyi ve Londra Harvey Nichols'ta yer almayı hedefliyoruz. Henüz gizli tuttuğumuz bazı projelerimiz de var.
Haremlique'e Harrods'ta ilgi nasıl? Bu mağazalara girmeyi nasıl başardınız? Haremlique, Harrods'ta daha çok yeni. Satışlarımız henüz yavaş ama hızlanacağına eminiz. Bu mağazaya girmemiz, Harrods'un yönetim kurulundaki bir kadının mağazamıza alışverişe geldiğinde çok beğenip bize randevu ayarlamayı teklif etmesi sayesinde oldu. Şimdilik Türk Kahvesi satıyoruz orada. Londra Harvey Nichols ise bize kendisi teklifte bulundu. Bir kaç ay içinde orada da yer alacağız.
İçinizde keşke bu işlere daha önce girseydim hissi varsa, bu en büyük hayaliniz miydi? Belki en büyük hayalim değil ama bu ülkeye lüks grupta bir dünya markası kazandırmak çok istediğim bir şey. Daha önce başlamış olsaydık belki daha iyi olurdu ama bunu bilemeyiz. Belki de zamanlama şimdiydi.
BUGÜN NELER OLDU