Yağmur altında pırlanta kuyruğu

Elde kalan ürünlerini, düzenlediği etkinlikle yarı fiyatına satan Atasay'ın kurduğu çadır ana baba gününe döndü. Yağmura aldırmayanlar altın ve pırlanta almak için kuyruk oluşturdu

  1. Haberler
  2. Ekonomi
Cumartesi 11.12.2010 ABONE OL
Atasay'ın ihraç fazlası ve seri soru altın ve mücevher ürünlerini eritmek için düzenlediği ve pazar gününe kadar sürecek Altın Çadır günleri, küçük çaplı bir izdihama neden oldu. Yenibosna'da Atasay Fabrikası'na bir sokak uzaklıktaki alanda iki farklı çadır kuruldu. Alanda bir çadırda satış yapılırken diğerinde de mağazaya girmeyi bekleyen gruplar çay ve kahve ikram edilerek ağırlandı.

YILDA BİR YAPILACAK

Atasay Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, bazı ürünlerde yüzde 50'ye varan indirimlerle yapılan satışların yılda sadece bir kere yapılacağını söyledi. Fikrin, eşi Çiğdem Kamer'den çıktığını dile getiren Cihan Kamer, "Dünyadaki tüm markalar çadır günleri yapıyor. Biz de denemek istedik. Bu şekilde 2010 koleksiyonunu temizleyip 2011'e yepyeni koleksiyonlarımızla girmiş olacağız. Bir yandan da kulaktan kulağa reklamla yüzbinlerce kişiye ulaşacağız" diye konuştu.

PIRLANTA YOK SATTI

Atasay Mücevherat Grubu Genel Müdürü Çiğdem Kamer, "2015'e kadar dünyadaki her kadın bir Atasay sahibi olacak. Bu amaçla hareket ediyoruz" dedi. Atasay Mağazalar Koordinatörü Aytaç Demir ise, "Ellerinde listeyle gelen insanlar oldu. Rize'den gelen bir grup 20 bin liralık alışveriş yaptı, 22 ayar takıları topladı" diye konuştu. Demir, en çok satılan ürünün ise pırlantalar olduğunu ifade etti.

BUGÜN NELER OLDU