Yıl boyu konuş hasata öde

Vodafone ve Şekerbank çiftçilere büyük kolaylık sağlayacak kampanya hazırladı. Vodafone Çiftçi Kulübü üyeleri cep telefonuyla 1 yıl konuşup, hasat zamanı parasını ödeyecek

  1. Haberler
  2. Ekonomi
Cumartesi 11.12.2010 ABONE OL
Vodafone ve Şekerbank çiftçilerin yıl boyunca cep telefonu ile yaptıkları konuşmaların hasat zamanı ödemesini sağlayacak projenin duyurusunu yaptı. Vodafone Çiftçi Kulübü üyesi ve Şekerbank Hasat Kart sahiplerinin yararlanabildiği kampanyada çiftçiler konuşma ücretlerini hasat zamanı faizsiz olarak ödeme şansı yakalıyor. Binlerce çiftçinin mazot, inşaat, kira hatta gıda alışverişlerini hasat döneminde yaptığını belirten Vodafone Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kızıldağ, 1 yıl önce başlattıkları Vodafone Çiftçi Kulübü çalışmasının "Yıl boyu konuş, hasat zamanı öde" kampanyası ile yeni bir döneme girileceğini söyledi. Kızıldağ, "Projeye başlangıcından bu yana sosyal sorumluluk projesi olarak da gördük. Tarım Bakanlığı ve çifçi birliklleri önemli projeye büyük destek oldu. Çifçileri bilgilendirmek için 100 bin anoneye ücretsiz haber servisi veriyoruz" diye konuştu. Kızıldağ, 3 milyon kayıtlı çifçinin olduğu Türkiye'de gıda açığına karşı tarımı desteklemenin sosyal sorumluluk olduğunu söyledi.

SOSYAL SORUMLULUK

Projeden kar etmeyi düşünmediklerinin altını çizen Şekerbank İşletme ve Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Halit Haydar Yıldız da "Her iki taraf da bu işe sosyal sorumluk projesi olarak bakıyor. Tarım konusunda uzmanlaştık ve çiftçiye her aşamada destek oluyoruz. Biz bu işe işlem değil, ilişki yönetimi olarak da bakıyoruz" dedi. Haydar, Hasat Kart ile çiftçilere uygun koşullarda ödeme imkânı sunulduğunu belirtti.

BUGÜN NELER OLDU