İTS 2010 İş Ortakları Ödülleri sahiplerini buldu

  1. Haberler
  2. Ekonomi
Cuma 17.12.2010 14:36 ABONE OL
'İTS 2010 İş Ortakları Ödülleri', 16 Aralık tarihinde, Grand Cevahir Oteli ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen görkemli bir tören ile sahiplerini buldu.

Fransız- Amerikan ortaklı telekomünikasyon devi Alcatel- Lucent firmasının, Türkiye- Azerbaycan distribütörü İTS İletişim Teknolojileri firması tarafından, bu yıl 2.'si gerçekleştirilen 'İTS 2010 İş Ortakları Ödülleri', 12 kategoride dağıtıldı.

Ödül töreni gecesine, İTS İletişim Teknolojileri Genel Müdürü Emre Önder, Alcatel- Lucent Kurumsal Pazarlama Ülke Direktörü Youb Saim ile İTS iş ortaklarından oluşan 100'ün üzerinde firma yetkilisi katıldı.

2010 yılında %40 büyüyoruz

Gecede kısa bir konuşma gerçekleştiren İTS Genel Müdürü Emre Önder, bu yıl başarılı bir yıl geçirerek %40 büyüme gösterdiklerini kaydederek, mevcut ürün gamının yanı sıra; RFS, Audiocodes, Saphira Call Center, Alcatel Lucent ECS, Jabra Bluetooth Kulaklık gibi telekom sektörüne yönelik yeni ürün gamlarını da eklediklerini söyledi.

ITS'nin, bir distribütör olmanın ötesinde; iş ortaklarına, Türk Telekom sektörüne ve KOBİ'lere katma değer üreten, danışmanlık sunan lider bir firma olduğunu anlatan Emre Önder, iletişim, bilişim, telekomünikasyon gibi tüm iş süreçlerinde 'katma değerli teknolojik ürünler sunan sistem entegratörlüğü' görevini üstlendiklerini açıkladı.
Konuşmanın ardından, ödül törenine geçildi.

BUGÜN NELER OLDU