Yılbaşı gecesi konuşmak bedava

  1. Haberler
  2. Ekonomi
Perşembe 30.12.2010 17:30 ABONE OL
Türk Telekom, abonelerine yılbaşına yönelik özel bir kampanya başlattı.Türk Telekom'dan yapılan açıklamada, bireysel telefon abonelerinin şehir içi ve şehirlerarası görüşmelerin yanı sıra, uluslararası birinci kademe sabit numaraları ve yurtiçi tüm cep telefonlarını 31 Aralık 2010 saat 19.00 ile 1 Ocak 2011 saat 07.00 arasında ücretsiz arayabileceklerini açıkladı.Türk Telekom aboneleri bu kapsamda birinci kademe olarak adlandırılan ve 36 ülkeyi içeren bölgedeki tüm ülkelerin ev ve iş telefonları ile de ücretsiz görüşebilecekler.

Müşterilerinin hayatına daha fazla değer katabilmek için yılbaşını fırsat olarak gördüklerini belirten Türk Telekom Pazarlama ve İletişim Başkanı Erem Demircan kampanya hakkında şunları söyledi:

"Ürün ve hizmetlerimizle olduğu kadar, avantajlı kampanyalarımızla da müşterilerimizin hayatına değer katmayı hedefliyoruz. Konuşma trafiğinin en yoğun olduğu yılbaşı, bayram gibi özel günlerde, kampanyalarımızın yarattığı değer daha fazla oluyor. Bu nedenle 2011 yılına girerken müşterilerimize güzel bir yılbaşı hediyesi vermek istedik. Büyük ilgi gören 7'den 7'ye Bedava Kampanyası'nın sınırlarını yurtiçi cep telefonu ve uluslararası birinci kademe sabit aramaları da kapsayacak şekilde genişlettik. Kampanyamızla, müşterilerimizin bu özel günde en uzaktaki sevdikleriyle ve akrabalarıyla dahi doyayısa konuşabilmelerini sağlamayı hedefliyoruz. Tüm müşterilerimize ürün ve hizmetlerimiz sayesinde mesafelerin daha da kısaldığı bir yıl dileriz".

BUGÜN NELER OLDU