Assistline'da Erhan Dumanlı dönemi

Assistline Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Dumanlı, sigortalı memnuniyetinin en önemli unsurlarından biri olan asistans hizmetlerinin yeni süreçte daha da geliştirileceğini söyledi

Salı 27.12.2011
ABONE OL
Dumanlı, Assistline Yönetim Kurulu Başkanı oldu. Erhan Dumanlı, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünden mezun olduktan sonra aynı üniversitede yüksek lisans yaptı. 1973 yılında Arthur Andersen' in Londra bürosunda meslek hayatına başlayan Dumanlı, 1975 yılında şirketin İstanbul bürosunda çalışmaya devam etti. Erhan Dumanlı, 1981 yılında Pamukbank Genel Müdür Yardımcılığı, 1983 yılında Masel Elektrik Genel Müdürlüğü ve sonrasında Akbank Genel Müdür Yardımcılığı görevlerini yürüttü. 1987 ile 2004 yılları arasında Yapı Kredi Sigorta Genel Müdürü olarak hizmet veren Dumanlı, aynı dönemde Yapı Kredi Emeklilik Yönetim Kurulu Başkan Vekilliği ve Murahhas Üyeliğini de üstlendi. Erhan Dumanlı halen Üsküdar Amerikan Lisesi, Tarsus Amerikan Koleji ve İzmir Amerikan Koleji' nin kurucusu olan Sağlık ve Eğitim Vakfı (SEV) Yönetim Kurulu Başkanlığıgörevlerini de sürdürüyor.

HİZMET İLERİYE TAŞINACAK

Dumanlı'nın atamasıyla ilgili Assistline' dan yapılan açıklamada, "İlçe bazındaki örgütlenmesiyle Türkiye' nin her yerinde hizmet verebilen, yaygın hizmet ağına sahip bir asistans şirketi olan Assistline, Türkiye' nin önde gelen sigorta şirketlerine, bankalara sunduğu asistans hizmetlerini Erhan Dumanlıliderliğinde daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir" ifadelerine yer verildi.